Forum chinchilla
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum chinchilla

Forum crescatorilor de chinchilla din romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare




 

 salutare tuturor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
olteanu_irinel




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 03/05/2010

salutare tuturor Empty
MesajSubiect: salutare tuturor   salutare tuturor Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 7:17 am

sunt un crescator de chinchilla si am 24 de familii si 90 de pui. Ferma de chinchilla se afla la BREAZA - Prahova. 50 dintre ei sunt la stadiul de 7-8 luni.Am o mare problema . Cel de la care le-am achizitionat a dat faliment si nu mai pot distribui puii.Ba mai mult cel care avea efectiv grija de ei a decedat.
Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc anticipat .
Pentru cei ce doresc sa vada si imagini avem un site http://chinchilla.dbconsult.ro. Imaginile sunt in timp real.
Sus In jos
silviud




Numarul mesajelor : 5
Varsta : 55
Localizare : Campina
Data de inscriere : 26/07/2009

salutare tuturor Empty
MesajSubiect: Re: salutare tuturor   salutare tuturor Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 3:52 am

olteanu_irinel a scris:
sunt un crescator de chinchilla si am 24 de familii si 90 de pui. Ferma de chinchilla se afla la BREAZA - Prahova. 50 dintre ei sunt la stadiul de 7-8 luni.Am o mare problema . Cel de la care le-am achizitionat a dat faliment si nu mai pot distribui puii.Ba mai mult cel care avea efectiv grija de ei a decedat.
Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc anticipat .
Pentru cei ce doresc sa vada si imagini avem un site http://chinnchilla.dbconsult.ro. Imaginile sunt in timp real.


va putem ceda contractul de colectare al puilor
tel: 0723536174
Sus In jos
 
salutare tuturor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» salutare tuturor
» salutare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum chinchilla :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: